بازار خرید و فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / پودر لباسشوئی درحفظ کیفیت رنگ لباس

پودر لباسشوئی درحفظ کیفیت رنگ لباس

پودر لباسشوئی  درحفظ کیفیت رنگ لباس

پودر لباسشوئی برای مصرف‌کنندگان آن بگونه ای است که به‌هیچ‌وجه مایل نیستند قدرت ضدعفونی و پاک‌کنندگی ماده شوینده‌ای که مصرف می‌کنند، کم‌ترین خسارتی به کیفیت رنگ لباس آن‌ها وارد کند. به‌این‌ترتیب یکی از ویژگی‌های مهمی که یک پودر شوینده باید دارا باشد این است که کیفیت رنگ لباس‌ها پس از شستشو کم‌ترین تغییری با کیفیت اولیه خود نداشته باشد.

حفظ کیفیت بافت‌های لباس

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک پودر لباسشوئی این است که به تاروپود لباس‌هایی که شسته می‌شوند آسیب نزند. با آسیب‌دیدن تاروپود لباس‌ها استحکام آن‌ها کاهش پیدا می‌کند و پس از چند بار شستشو با چنین پودر شوینده‌ای دوام و ماندگاری لباس بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

 

خوشبوکننده لباس

شاید به نظر برسد که این ویژگی اهمیت چندانی ندارد و این‌گونه تصور شود که بودونبود آن هیچ فرقی نمی‌کند. اما این موقعیت را در نظر بگیرید که

علاوه بر این، زمانی که بافت یک لباس کیفیت خود را از دست بدهد، فرم آن نیز تغییر خواهد کرد. این تغییر فرم در بسیاری از مواقع با حالت آویزان شدن بخش‌هایی از لباس و گاهی بلندتر شدن آن نمود پیدا می‌کند. تمام این آسیب‌دیدگی‌ها عملاً لباس را غیرقابل‌استفاده خواهند کرد؛ یعنی با یک پودر شوینده بی‌کیفیت خسارت جبران‌ناپذیری به اقتصاد یک خانواده وارد خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید جاهد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122383216
telephone icon شماره ثابت: 02126804975
email icon پست الکترونیکی: aysandetergent@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@aysandetergent.com
address icon آدرس: تهران

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشوئی باید دارای کدام ویژگی‌ها باشد؟

پودر لباسشوئی حداقل باید دارای چند ویژگی مهم باشند تا از طرف مصرف‌کنندگان انتخاب شوند. …