بازار خرید و فروش مواد شوینده
خانه / شامپو / شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر

شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر

 

شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر محصول نسبتا جدیدی است اما سابقه استفاده از شیر برای شادابی و جوانی پوست به سالیان دور و دراز باز می گردد. شیر غذای کاملی است و شامپو با عصاره شیر نیز محصولی کامل برای پوست است. احتمالا مصریان باستان نخستین گروهی بودند که به فواید شیر برای پوست پی بردند. در مصر باستان مردم برای جوان ماندن و پیشگیری از پیر شدن پوست، به فراوانی از حمام شیر استفاده میکردند. اما شیر چه چیزی دارد که سبب رونق فروش شامپو بدن با عصاره شیر شده است؟

 

شامپو با عصاره شیر

در شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر، مقادیر فراوانی آنتی اکسیدان وجود دارد. آنتی اکسیدان ها می توانند با اثر مثبت، رادیکال های آزاد را حذف کنند. با حذف رادیکال های آزاد، ریسک بیماری های پوستی، سرطان و چروک شدن پوست کاهش می یابد. همچنین شیر دارای لاکتیک اسید است.  لاکتیک اسید از دو جهت دارای اهمیت است. در درجه اول این که عموم شوینده ها خاصیت بازی دارند. لاکتیک اسید با خنثی کردن خاصیت بازی، Ph شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر را به Ph طبیعی بدن نزدیک میکند. در درجه بعد، می دانیم که باکتری ها در محیط اسیدی توانایی زندگی و تولید مثل ندارند. بنابراین لاکتیک اسید موجود در این محصول خاصیت آنتی باکتریال دارد. از خواص دیگر لاکتیک اسید می توان به نقش بی بدیل آن در جوان سازی و زیبایی صورت اشاره کرد. پروتئین های موجود در شیر نیز از اسید آمینه های ضروری برای بدن تشکیل شده اند. به همین دلیل، استفاده از این محصول، برای  پوست بسیار مفید است. اسید آمینه ها با تشکیل پیوند پپتیدی به هم می پیوندد و پروتئین ها را تولید میکنند. پروتئین کلاژن یکی از این پروتئین ها است که سنتز آن به رفع چین و چروک ها و جوانی پوست منجر می شود.

 

 

کلسیم و ویتامین D موجود در شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر

شرکت فومن پرتو شهاب با فروش عمده شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر، جوانی و زیبایی را به شما عرضه می کند. مردم منطقه مدیترانه به زیبایی و جوانی ابدی شهرت دارند. آن ها دندان هایی سفید و مرتب، چشمانی تیزبین و پوستی درخشان دارند. یکی از مهم ترین دلایل این امر، مصرف فراوان شیر در میان این مردم می باشد. شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر حاوی مقادیر فراوانی کلسیم و ویتامین D است. این دو ماده پر ارزش به همدیگر نیاز فراوانی دارند. ویتامین D به جذب کلسیم کمک می کند و کلسیم با فعال سازی ویتامین D بدن را در برابر هر گونه خطری بیمه می کند

برای خرید عمده شامپو بدن الاتوم با عصاره شیر از شرکت فومن پرتو شهاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حمید جاهد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09122383216
telephone icon شماره ثابت: 02126804975
email icon پست الکترونیکی: aysandetergent@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@aysandetergent.com
address icon آدرس: تهران

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشوئی باید دارای کدام ویژگی‌ها باشد؟

پودر لباسشوئی حداقل باید دارای چند ویژگی مهم باشند تا از طرف مصرف‌کنندگان انتخاب شوند. …